Produkty


tel.: +421 944 578 304
email: leng.rob@gmail.com

 

 

 

  

Art deco luxusná drevená barová vitrína

NOVINKA
Krajina pôvodu:
ČeskoSlovensko
Stav:
Dobrý stav
Dostupnosť: skladom 1 ks
990.00 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Zaujímavá ponuka. Art deco luxusná drevená barová vitrína. Cca okolo roku 1940. Výborný stav a krásna farba dreva. Praktický barový pult alebo krásna art deco vitrína pre luxusný tovar. 

Krásny nadčasový dizajn. 

Stav je výborný.

Mix materiálov. Sklo, drevo.

Art deco sklenená vitrína a bar v jednom je ideálnym doplnkom pre každý elegantný a moderný interiér. Tento nábytok je nielen praktický, ale aj estetický. Vitrína ponúka dostatok priestoru na uloženie a prezentáciu rôznych predmetov, alkohol, umelecké diela, porcelán alebo iné prezentačné veci.  Bar je vybavený sklenenými dverami, ktoré chránia obsah pred prachom a svetlom. Štýl art deco sa prejavuje v geometrických tvaroch, kontrastných farbách a lesklých materiáloch, ktoré dodávajú vitríne a baru výnimočný vzhľad. Tento nábytok je vhodný do obývačky, jedálne, pracovne alebo chodby, kde vytvorí pohodlnú a útulnú atmosféru. Je vhodný aj pre rôzne luxusnejšie zariadenia na prezentaciu tovaru. 

 


Rozmery: v. 66cm - d. -78cm, hĺbka - 45cm.

Zvýhodnená ponuka! DOPRAVA ZADARMO!

 

Potrebujete poradiť alebo si chcete produkt obzrieť pred kúpou?

Kontaktujte nás, radi Vám odpovieme na Vaše otázky. 0944 578 304

.....................................................................................................................................................................................................

Tento produkt je možné prenajať / Áno.

Pri prenájme si treba zapezpečiť vlastný odvoz a dovoz.